jedzenie w restauracji po niemiecku

Jest również łatwo dotrzeć do centrum Indianapolis, a także inne obszary miasta. Największe wady tej dziedzinie jest obecny budowy dróg na Interstate 465 oraz fakt, że hotele i motele w tym zakresie są jednymi z pierwszych, aby wypełnić do wyścigowego weekendu.

NORTHSIDE: Po stronie północnej Indianapolis jest gęsto zaludnione z ekskluzywnych restauracji, pubów, klubów, sklepów i lokali rozrywkowych. Firmy te zaspokoić bardziej zamożnych dzielnicach Indianapolis i opcje dostępne w tym sektorze komercyjnym odzwierciedla. Interstate 465, która jest podstawowym systemem służącym do międzypaństwowych połączyć te dzielnice północne ramię z speedway jest obecnie w budowie i mogą podróżować między hotelem a speedway wyzwaniem. Szczególnie, jeśli zdecydujesz się na pobyt w okolicy Castleton i rybaków.

EASTSIDE: Wschodnia strona Indianapolis nie oferuje tak wiele opcji, jak od strony zachodniej i północnej strony, jeśli chodzi o restauracji, pubów i sklepów. To nie oznacza, że ??powinna ona być ignorowane jako opcji zakwaterowania. Choć jest po przeciwnej stronie miasta od żużla, Interstate I70 i I65 umożliwiają jechać prosto przez miasto i uniknąć budowy na I-465 na północnej i zachodniej strony miasta.

SOUTHSIDE: południowa strona Indianapolis jest pół przemysłowej i pół mieszkalnych. Beech Grove na południowym wschodzie i Southport i Greenwood, który jest na południe, są zarówno przyjazne i przychylne z dobrym wyborem umiarkowanym przestrzeni motelu. Z boku na południowy zachód od Indianapolis jest bardzo przemysłowej i oferuje kilka opcji zakwaterowania, restauracji lub na zakupy. Jednak od Beech Grove, Southport, i Greenwood, można dotrzeć do Indianapolis Motor Speedway jadąc przez miasto za pomocą I-65 i I-70 i uniknąć budowy dróg na północy i zachodzie nogi międzystanowej 465.

DOWNTOWN Indy: Indianapolis jest żywe i rozwijające się miasto. Nawet w środku recesji, Indianapolis udało się nadal rozwijać. Istnieje wiele ekskluzywnych hoteli znajdujących się w centrum miasta oferuje szybki i łatwy dostęp do koła Center, modne restauracje, puby, kluby i inne opcje rozrywki. Z sercu Indy, jesteś w odległości 10 minut jazdy na żużlu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Indianapolis 500, zobacz naszą stronę na Indianapolis Motor Speedway.

Artykuł napisany przez: