jak nauczyc sie gotowac od podstaw

Żyją dłużej, czuć się lepiej i wyglądać lepiej - Czy Calorie Diet ograniczeniami dla Ciebie

Kiedy pracowałem w szpitalu, w latach 90-tych, przyjęliśmy dietetycznych stażystów i praktykantów z tych był student z Singapuru, której mąż był w szkole medycznej w tym samym czasie. Ich plan był powrót do Singapuru, aby otworzyć swoje własne centrum odnowy biologicznej. I podzielić się tym, ponieważ to właśnie z tej pary, że po raz pierwszy wprowadzony do koncepcji ograniczenia kalorii (CR) dla długowieczności. Koncepcja ta wydaje się być nabiera nowego zainteresowania, a także z dzisiejszej epidemii otyłości, myślałem, że będzie to dobry temat pisać.

Celem niniejszego artykułu będzie spojrzeć na to, co dokładnie nazwalibyśmy kalorii ograniczonej diety, dlaczego mielibyśmy być zainteresowani takim pojęciem, co nauka ma do powiedzenia na temat CR dotyczy mieć świadomość, i dać wskazówki dla czytelników, którzy są zainteresowani rozważa dietę dla własnego zdrowia.

Co to jest "kalorii ograniczony"?

Prawdopodobnie jest to głupie pytanie. Oczywiście, jest to ograniczenie kalorii! Ale ile z ograniczeniem? Większość badań uważa ograniczenie być zmniejszenie tak mało jak 20% do nawet 40%. Aby dać przykład , co to znaczy, jeśli obecnie jedli 2,000 kalorie dziennie, cięcia o 20% oznaczałoby, by następnie jeść 1600 kalorii, a jeśli były, aby wyciąć go o 40%, to jesz 1200 kalorii. Dużą klucz do sukcesu takiej diecie, jednak do jedzenia produktów spożywczych o wysokiej jakości, składniki odżywcze. Zajmiemy się tym później.

Co jest ważne, aby pamiętać jednak, że choć naturalną konsekwencją po diecie CR jest utrata masy ciała, to nie jest dieta odchudzania. Celem tradycyjnej diety CR jest powolne starzenie się i zwiększyć swoje szanse na dłuższy i zdrowego życia. Przyznane, gdy masa jest bliżej do zdrowego, idealna waga, zwykle poprawia swoje zdrowie, także.
Artykuł napisany przez: