the sims 3 jak nauczyc sie gotowac

the sims 3 jak nauczyc sie gotowac Ale wielu ludzi, którzy regularnie śledzić życia dieta CR rzeczywiście wag, które są między 10-25% niższe niż to, co może zostać uznane za "idealne" masy ciała.

Dlaczego warto iść na ograniczonej diety?

Najszerzej promowane powód będzie na diecie CR jest, aby rozwinąć swoją żywotność. Nie tylko ludzie przestrzegać diety CR żyć dłużej, ale też żyć zdrowiej, gdyż dieta CR mówi się, że są odpowiedzialne za zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka, cukrzycę i choroby serca, żeby wymienić tylko kilka. Wiemy, że dieta CR to wszystko dla zwierząt, ale to robi to samo dla ludzi? Chociaż niektórzy ludzie są już nakładając ten ścisły reżim na siebie, to jest naprawdę za wcześnie powiedzieć czy CR będzie miał ten sam efekt u ludzi. Jednak tak długo, jak jedzą odpowiedniej, zdrowej diety, i nie pozwalają na ich wagę do spadku zbyt niskie, że nie mogą robić sobie krzywdy. W przypadku niektórych, jednak, taka dieta może być korzyści. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej diety, należy sprawdzić ze swoim lekarzem .

Ciekawym outcropping do diety po program wspierania dłuższą żywotność jest liczba naukowców próbujących znaleźć tego samego rozwiązania w pigułce! Naukowcy są ciekawi zmian fizjologicznych, które wynikają z diety CR i próbują odtworzyć te zmiany przez narkotyki. Jestem pewien, że wszyscy będziemy wiedzieć, kiedy "fontanną młodości" została odkryta w butelce.

the sims 3 jak nauczyc sie gotowac

Daj mi badania!

Mimo, że wykazano, raz po raz, że ten rodzaj diety ma wiele zdrowotnych korzyści i długowieczności zwierząt, jak wspomniano powyżej, wykazujące takie same wyniki u ludzi jest trudne. Oto tylko trzy pory;

·Narodowa Akademia Nauk (NAS) stwierdził, że ludzie, którzy poszli do diety niskokalorycznej ograniczony do 6 lat nastąpił spadek o 40% czynników ryzyka rozwoju choroby serca.

·W roku 2006 stwierdzono, że NAS ludzi w wyniku diety niskokalorycznej ograniczone były mniejsze ryzyko dla utleniania i stres metaboliczny w mózgu.

Artykuł napisany przez: